Zapraszam do tegorocznej edycji Filmowych Gier Miejskich! 
 
Filmowa Gra Miejska to interaktywny spacer po mieście śladami niezapomnianych filmów. Uczestnicy mają okazję do przypomnienia sobie kultowych cytatów, legendarnych bohaterów oraz ulubionych gagów. Gra jest doskonałą okazją do przyjrzenia się filmowym hitom oraz produkcjom mniej znanym. Nie trzeba znać się na filmie, żeby wziąć w niej udział. Wystarczy pozytywne nastawienie oraz chęć do przeżycia filmowej przygody. Na każdym punkcie znajdują się wskazówki, które pomogą rozwiązać zadanie. Najważniejsza i tak jest dobra zabawa!
 
W jaki sposób Filmoteka wspiera grę miejską w Państwa mieście?
 
1. Płacąc nauczycielowi/nauczycielce 500 zł brutto za koordynację prac
 
2. Wysyłając animatora/animatorkę, który/a przeprowadzi profesjonalne warsztaty dla dzieci i młodzieży biorących udział w grze. 
 
3. Gwarantując materiały, które pomogą przygotować grupy. Są to: scenariusze aktywności, praktyczne przewodniki, instrukcje działań, które pozwolą najlepiej przygotować się do gier.  Materiały znajdą Państwo tutaj. 
 
 Termin odbywania się gier: 13 V 2019 – 3 VI 2019
 
5. Liczba miejsc ograniczona. Z szkołami, które zakwalifikowały się do organizacji gier skontaktuję się do 23 IV 2019. Zgłoszenia: robert.pruszczynski@ceo.org.pl 
 
6. Zachęcamy do obejrzenia gier z poprzednich lat