Z przyjemnością zawiadamiamy, że wyniki na recenzje są znane! Bardzo nam miło, że pakiet Filmoteki Szkolnej i klasyki polskiego inspirują do krytycznych oraz analitycznych tekstów. Gratulujemy!

Nagrodę Filmoteki Szkolnej Akcji! przyznaliśmy Julia Bertrandt, która dla siebie i swoich kolegów/koleżanek odkryła „Hydrozagadkę” Andrzeja Kondratiuka.  Uczennica I LO im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku otrzyma czytnik książek zaopatrzony w zestaw lektur filmoznawczych. Gratulacje!

Zestaw filmów powędruje w ręce Natalii Pożyczki, autorki recenzji  filmu "Łagodna" Piotra Dumały. Autorka w głosowaniu internautów i internautek zdobyła prawie 1000 głosów, zostawiając  za sobą konkurencję. Gratulujemy wygranej i ambitnie wybranego filmu do recenzji!

Wyróżnienia Filmoteki Szkolnej. Akcji! (a co za tym idzie - jury w składzie Klara Cykorz i Marcin Radomski) otrzymali autorzy i autorki, którzy/które podjęli się interpretacji filmu ,,Schody’’ Stefana Schabenbecka”: Agata Pieniążek, Piotr Flis i Krzysztof Skrodiuk.  Jury doceniło wybór oraz Nagrodzone osoby otrzymają książki.

Pozostałym osobom dziękujemy za zaangażowanie oraz trud włożony w napisanie tekstów. Przypominamy, że wszystkie recenzję można przeczytać tutaj.

Pasjonatów i pasjonatki kina zachęcamy do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym kursie on-line dla uczniów i uczennic, który pod okiem doświadczonych mentorów. 

Dla nauczycieli i nauczycielek przygotowaliśmy również kurs internetowy  „Projekt od A do Z - jak napisać wniosek, zdobyć dotację i zrealizować projekt”

Zapraszamy do udziału!