Z przyjemnością informujemy, że o programie "Shortcut. Wielkie historie, małe sprawy" będzie można posłuchać podczas konferencji edukacyjnej w Warszawie. 

INSPIR@CJE to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl. Podczas warszawskich spotkań uczestnicy zastanawiają  się, co warto w szkole zmieniać oddolnie. Przyświeca im myśl, że polska edukacja może być skutecznie poprawiana i modernizowana dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub tuż obok szkoły, a które są realizowane przez nauczycieli i inne osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją.

Tegoroczny plan przedstawia się interesująco. 

Drugiego dnia konferencji, dr Robert Pruszczyński, czyli koordynator programu “Shortcut. Małe historie, wielkie sprawy” zaprezentuje działania Zespołu Edukacji Filmowej. Opowie o metodologii i metodyce działań, a także przedstawi “Shortcuta” oraz “Dobre łącza”. Drugi projekt to propozycja skierowana do młodszych klas szkoły podstawowej, a bazuje na rozwijaniu. O naszej najnowszej propozycji przeczytacie TUTAJ