11 kwietnia zapraszamy Was na filmowo-wirtualną przygodę z filmem "Władcy przygód. Stąd do Oblivio". W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję rozwiązać zagadki i zadania kreatywne związane z historią przedstawioną w filmie Tomasza Szafrańskiego. Quiz rozgrywać się będzie na stronie www.festiwal.ceo.org.pl oraz na profilu wydarzenia FB, gdzie spodziewamy się gorącej dyskusji na temat Waszych wrażeń z filmu i jego fabuły i gdzie odbędzie się głosowanie na pracę, którą nagrodzimy Nagrodą Publiczności. Zapraszamy!

NA CZYM POLEGA QUIZ?

W trakcie quizu rozwiązywać będziecie zadania związane z fabułą filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio". Zaplanowaliśmy specjalne zadanie kreatywne, a także 3 inne zadania, w których sprawdzimy Waszą pamięć, spryt oraz kreatywność. W dniu quizu znajdziecie je na stronie www.festiwal.ceo.org.pl.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w naszej zabawie, wybierzcie się do kina na film (premiera już 21 marca!), przeczytajcie poniższe zasady uczestnictwa, zarejestrujcie się i zaplanujcie sobie niezwykły czwartek spod znaku "Władcy przygód. Stąd do Oblivio" i pozytywnej rywalizacji!

Zapraszamy!

ZASADY UCZESTNICTWA

1. Udział w quizie wymaga REJESTRACJI z wykorzystaniem formularza zgłoszeniowego, link do którego znajdziecie na stronie filmowe.ceo.org.pl
2. W quizie biorą udział jedynie zarejestrowane, maksymalnie 3-osobowe ekipy uczniowskie (wiek uczestników 10-13 lat).
3. Zadania do quizu publikowane będą na stronie www.festiwal.ceo.org.pl O podanej godzinie na wyżej podanej pojawiać będą się kolejne zadania.
4. Zadań będzie trzy + jedno kreatywne, które będzie trwało do godz. 13.00.
5. Uczniowie rozwiązują zadania pojedynczo oraz w grupach (maks. 3-osobowych)
6. Każde zadanie będzie miało swoich zwycięzców. Sposób wyboru zwycięzców jest opisany przy każdym z zadań oraz w regulaminie quizu. Czasem wyboru dokonuje jury i publiczność, czasem wygrywa pierwsza nadesłana prawidłowa odpowiedź. Zwycięzcy poszczególnych zadań i zadania kreatywnego otrzymują nagrody rzeczowe.