Chcecie poznać nowatorskie metody pracy z filmem i innowacje pedagogiczne? Szukacie nowych źródeł inspiracji i niesztampowych pomysłów, jak prowadzić zajęcia z młodymi ludźmi? Zapraszamy na szkolenie internetowe „Eksperymenty i innowacje w edukacji filmowej”!​ Konkretne, sprawdzone metody, kontakt z profesjonalnymi mentorami oraz mnóstwo dobrych praktyk do przećwiczenia i wykorzystania! Start już 10 grudnia. 

Szkolenie internetowe "Eksperymenty i innowacje w edukacji filmowej" jest niezależną propozycją z pakietu szkoleń "Edukacja filmowa - nowe wyzwania".

 

Uwaga! Start kursu przesuwamy na 10 grudnia, zgłoszenia do 7 grudnia. 

Czas trwania: 6 tygodni

Zgłoszenia: https://spolecznosc.ceo.org.pl/programRegister/programRegister.xhtml?faces-redirect=true&id=380

 

Dla kogo?

Szkolenie jest kierowane do nauczycieli, wychowawców, bibliotekarzy i animatorów pracujących już z filmem na swoich zajęciach, którzy chcieliby poszerzyć spektrum tych działań i odkryć nowe obszary pracy z filmem.

 

Dlaczego warto?

  • Praktyczne działania - możliwość natychmiastowego wykorzystania nowych rozwiązań w praktyce szkolnej
  • Kontakt z mentorem/mentorką – motywująca opieka ze strony ekspertów w danej dziedzinie
  • Dzielenie się doświadczeniami i sprawdzonymi dobrymi praktykami z opiekunami i innymi uczestnikami szkoleń
  • Możliwość zapoznania się z najlepszymi praktykami edukacji filmowej w Polsce
  • Wybór czasu, sposobu pracy, materiałów i zadań, który sprawia, że uczestnik uczy się dokładnie tego, co jest mu potrzebne.

 

Udział w szkoleniu jest odpłatny i wynosi 80 złotych* (Płatności za udział nauczyciela w danym szkoleniu może dokonać szkoła - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu. na kogo wystawić fakturę.)

Szkolenia są realizowane w ramach programu Filmoteka Szkolna. Akcja! we współpracy z Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. 

 

*Koszt, przy założeniu sfinansowania usługi ze środków publicznych zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. C ustawy z dnia 11.03.2004 o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54 poz. 535 ze zm.) oraz rozporządzeń Ministra Finansów w sprawie zwolnień od podatku. W przeciwnym przypadku do kosztu należy doliczyć VAT w wysokości 23%.