Zapraszamy do podzielenia się Waszymi filmowymi działaniami za kwiecień 2019. Wiemy, że sytuacja nie sprzyjała dodatkowym działaniom z uczniami i uczennicami, ale liczymy, że udało Wam się znaleźć trochę czasu na film. Link do relacji znajdziecie tutaj.  Pamiętajcie o zdjęciach, linkach do filmików na You Tube lub adresach mailowych blogów. Czekamy do 17 IV 2019. 

Z przykrością informuję, że jubileuszowy Festiwal Filmoteki Szkolnej został przeniesiony na jesień tego roku.  Wiadomości na temat naszego corocznego święta należy wypatrywać na stronie Filmoteki Szkolnej, które już działa. 

Szkoły, które chciałyby wziąć udział w Filmowych Grach Miejskich proszę o jak najszybszy kontakt i mail pod adresem robert.pruszczynski@ceo.org.pl , zostało jedno bezpłatne miejsce (honorarium dla opiekuna/opiekunki, warsztat z animatorem, materiały).

Przypominamy o internetowym quizie edukacyjnym związanym z filmem familijnym "Władcy przygód. Stąd do Oblivio"! Do wygrania: warsztaty aktorskie, show filmowo-podróżniczy znanego blogera młodzieżowego, Szymona Radzimierskiego oraz prenumeraty National Geographic Kids i książki „Dziennik łowcy przygód. Etopia. U stóp góry ognia”. 9 maja, godzina 10.00. Do zobaczenia na stronie quizu! Kontakt: karolina.giedrys@ceo.org.pl